Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 7:2 (2:0)

03.04.2011 20:10

Neděle 3.4.2011, 16:30 hod., okresní přebor

Zápas začal s mírným zpožděním, protože domácí tým čekal na svého gólmana. V hlavní roli byl ve 3. minutě zápasu i gólman Přítočna, to když stáhl k zemi protihráče ve vlastním vápně a rozhodčí to samozřejmě nemohl nechat bez odezvy. Z pokutového kopu se tak snadno dostali domácí do vedení 1:0. Přítočenští pak v průběhu prvního poločasu spálili minimálně pět tutovek a přestože mělo opticky více ze hry, těsně před přestávkou opět skórovali domácí – 2:0.

Hosté však vlítli do druhého poločasu jako utržená lokomotiva. S dlouhým nákopem Šilera si domácí obrana nedokázala poradit jinak, než že míč posunula k Jíchovi. Ten sice ještě nedokázal zasunout do poloodkryté branky, ale odražený míč dostal do sítě Holeček. Vzápětí po krásné kombinaci na hranici šestnáctky přistrčil Holeček Zieberovi a ten se levačkou nemýlil – 2:2. Už to vypadalo na jasný obrat v zápase, když domácí z ojedinělého útoku snadno opět strhli vedení na svou stranu. Zoufalou snahu hostů o vyrovnání pak domácí ztrestali rychlými dvěma góly a na ty už Přítočno nedokázalo odpovědět. Naopak ještě nechalo vyniknout slánskou ofenzívu. Skóre se zastavilo až na neskutečných a s ohledem na průběh hry i trochu nespravedlivých 7:2.

Hráský, Šiler, Pavlíček, Přerost

Senko P. (75´ Senko L.), Zieber, Kostka, Maňkoš M.

Jícha (50´ Lhota J.), Holeček

47´ Holeček         1:2

50´ Zieber            2:2