Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 6:2 (4:0)

19.05.2013 19:24

Neděle 19.5.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Tým dvou tváří – ve Slaném byla ta horší.

Jakoby do Slaného přijelo Přítočno předem poražené, tak vypadal obraz hry hned o začátku zápasu. Až na několik jedinců to bylo bez zápalu, chuti hrát, bojovat, vracet se bránit, atd. O to víc s chutí si zahráli a zastříleli slánští. V 17. minutě jim sice pomohl k prvnímu gólu přítočenský brankář Svoboda, který při odkopu trefil dotírajícího útočníka, když si nestihl rychleji poradit s dost obtížnou malou domů od L.Senka. Vzápětí lovil dvakrát míč ze sítě po parádně kopnutých trestných kopech a počtvrté ho vyndaval po skvělé kombinaci domácích a další střele do šibenice. Ani po poločase nedošlo ke vzkříšení přítočenských nadějí a obraz se v podstatě neměnil. Ranou z dálky sice snížil Šiler na 4:1 z pohledu domácích, ti ale vstřelili další dvě branky a Přítočno už jen jednu díky Zieberovu proměněnému trestňáku.

Senko P. (ŽK), Šiler, Pavlíček (ŽK), Pletánek

Vitai, Zieber, Šilhan, Senko L.

Pucholt M., Jícha

70´ Šiler        4:1

80´ Zieber     6:2