Slaný „B“ - Velké Přítočno „A“ – 4:2 (2:0)

12.09.2016 20:38

Neděle 11.9.2016, 17:00 hod., okresní přebor

Na body ze Slaného to prostě opět nebylo!

Záložní tým Slaného není pro Přítočno nikdy příjemný soupeř, natož když se zápas hraje ve Slaném. Vloni na podzim vyzněl výsledek jasně pro domácí 5:2, nyní byl výsledek podobný - 4:2. I když trenér Kremláček měl konečně k dispozici téměř všechny „opory“ (vyjma dlouhodobě zraněného P.Holečka), sen o bodech se začal hroutit velmi rychle, a to již ve 3. minutě zápasu - 1.0. V 6. minutě to mohlo být už 2:0, ale gól naštěstí nebyl uznán pro ofsajd. Dvoubrankovému manku však Přítočno neodolávalo příliš dlouho. Již ve 14. minutě totiž padl gól regulérně. Do poločasu už se skóre neměnilo, i když domácí tým dominoval hlavně díky rychlým a přesným kombinacím z jedné. V 50. minutě ovšem opět před jinak výtečným Svobodou zahřmělo a domácí mohli zase slavit - 3:0. V 57. minutě to vypadalo na „ručník v ringu“, když se domácí radovali počtvrté. Slánští pak tým notně prostřídali, stejně tak se za Přítočno dostal mimojiné na hřiště L.Plecitý, který dvěma góly alespoň zmírnil porážku na celkem obstojných 4:2.

Kolářský, Šiler (58´ Plecitý L.), Feda, Pavlíček

Senko P., Holeček D., Jícha (68´ Janoušek T.), Salyuk, Senko L. (Slunečko)

Pohlot

73´      Plecitý                        4:1

81´      Plecitý                        4:2