Rynholec - Velké Přítočno „A“ – 1:8 (0:5)

28.01.2012 16:42

Sobota 28.1.2012, 13:00 hod., umělka Rynholec

Pro Přítočno to byla první zápasová prověrka v rámci zimní přípravy na jarní boje okresního přeboru a nutno říci, že zejména z pohledu výsledku dopadla na výbornou. Rynholec začal zápas svižně a jako první se také dostal do gólové šance. Svobodovi v brance Přítočna však pomohlo břevno a v podstatě ihned z následujícího protiútoku dokácí inkasovali po střele Šilera. Následně se do dvou šancí po sobě dostal Holeček, avšak roli snajpra nepotvrdil, když se mu do střely vždy položil domácí gólman a šanci úspěšně zneškodnil. Na 2:0 z pohledu hostů zvýšil z penalty nařízené za zákrok na pronikajícího Šilera Zieber. Do poločasu pak naservíroval Zieber Šilerovi ještě tři přihrávky, ten jimi nepohrdl, zkušeně je zužitkoval a tak poločas vyzněl jasně pro Přítočno 5:0.

V úvodu druhého dějství se jako první prosadili domácí a vypadalo, že je to nakopne k houževnatějšímu odporu a aktivnější hře. Opak byl pravdou a chyby v jejich obraně trestali postupně Holeček, Šiler a Pípal.

Dušek, Hlaváč (ŽK), Hráský, Pletánek

Pípal, Zieber, Holas, Senko P.

Šiler, Holeček

15´ Šiler            0:1

20´ Zieber          0:2

25´ Šiler            0:3

30´ Šiler            0:4

35´ Šiler            0:5

60´ Holeček       1:6

70´ Šiler            1:7

85´ Pípal           1:8