Poháry - Memoriál Jana Burgera 2011

31.07.2011 19:22

Poslední červencový víkend ovládlo mizerné deštivé počasí a tak se ještě v sobotu ráno rozhodovalo o tom, zda se poháry v plánovaném termínu na hřišti Velkého Přítočna vůbec odehrají. Trávník byl dosti podmáčený a snaha namalovat na neustále zkrápěný trávník čáry vytyčující hrací plochu byla více než marná. Přestože na hřišti bylo i několik velkých kaluží, sobotní duely se nakonec odehrály. Jako první nastoupily od 15 hod. týmy Dobrovíze a Červeného Újezda. Od 17:30 pak domácí Přítočno proti Buštěhradu.

Sobota 30.7.2011

Dobrovíz – Červený Újezd             0:1 (0:1)

Do kolonky střelců se zapsal pouze J.Vimr, který jediným gólem zápasu poslal Červený Újezd do finále turnaje. Sám si ho však nezahraje, protože několik minut po vstřeleném gólu nuceně opustil hřiště s poraněným kotníkem.

Velké Přítočno – Buštěhrad          4:2 (3:1)

Ač výsledek vyznívá jednoznačně pro domácí tým, herně byl Buštěhrad vyrovnaným soupeřem. V úvodních minutách zápasu měl dokonce navrch. Střelecky se však prosazovali nejdříve domácí – na první gól nabil Holeček Zieberovi, který nechytatelnou ránou do šibenice potěšil oko všech moknoucích diváků. Druhý gól dal z penalty Jícha, třetí přidal J.Lhota. Hosté korigovali před pauzou V.Bartákem. Ve druhém poločase už domácí hru ovládali a tak vznikl prostor pro vyzkoušení mladých posil týmu. Na 4:1 zvyšoval další tvrdou střelou Jícha a konečný stav 4:2 stanovil opět V.Barták.

Sestava SK VP:

Nedvěd

Přerost, Hráský, Pavlíček, Dušek (45´ Pletánek)

Senko P. (40´ Pípal), Jícha, Zieber, Senko L. (65´ Pucholt)

Holeček, Lhota J. (45´ Svoboda)

Neděle 31.7.2011

Přestože sobotní zápasy kupodivu hřišti nijak neuškodily, setrvalý déšť proměnil do nedělního rána trávník v neprostupnou bažinu. Nemohlo se tedy rozhodnout jinak, než že se v neděli hrát nebude.

K rozdělení pohárů za 3. a 4. místo pořadatelé použili jako klíč skóre ze sobotního zápasu, a tak bronz získal tým Dobrovíze a 4. příčku obsadil Buštěhrad.

Úterý 9.8.2011

Finále

Velké Přítočno – Červený Újezd             2:3 (0:1)

Vedení týmů se operativně dohodlo na tom, že zápas odehrají ve čtvrtek 4.8.2011 od 18 hodin. Bohužel tento náhradní termín nakonec z důvodu velkého počtu absencí nevyhovoval týmu Újezda a ani terén nebyl ještě ideální, tak jako další náhradní termín zápasu bylo stanoveno úterý 9.8.2011 od 18:00 hodin.

Tým Červeného Újezdu se stal zaslouženým vítězem memoriálu, když ve finále zdolal bídně hrající domácí tým 2:3. Poločasové skóre 0:1 dokázal sice korigovat perfektní ranou do šibenice Zieber, ale následně hosté opět odskočili dvěma zásahy, jimž až v nastaveném čase kontroval Jícha.

Janoušek (45´ Pípal), Hlaváč, Pavlíček, Dušek (45´ Hanf) (65´ Vitai)

Senko P., Zieber, Holeček, Senko L. (65´ Pucholt)