Pchery - Velké Přítočno „A“ – 3:5 (1:2)

23.09.2012 10:32

Sobota 22.9.2012, 16:30 hod., okresní přebor

Vše podstatné zařídily očarované kopačky, zaznamenaly hattrick!

Přítočno šlo do vedení ihned v úvodu zápasu zásluhou P.Senka. Toho vyslal do útočné šestnáctky kvalitním pasem Holeček a i když se první prostřelení brankáře nepodařilo, na druhý pokus a v pádu už si dorážka svou cestu do sítě našla – 0:1. I pak si hostující Přítočno vytvářelo šance a domácí do ničeho vážnějšího prakticky nepustilo. Herní převahu tak zúročil po průniku Šilhana razantní střelou k tyči Feda – 0:2. Když už se čekalo na poločasový hvizd rozhodčího, rozehrál od branky Šiler zbytečně hodně riskantně míč na Pavlíčka, tomu ho vypíchl Rác, který v pozici tváří v tvář Nedvědovi zkušeně skóroval – 1:2.

Hodně ostrá druhá půle (padlo celkem 10 žlutých karet, 7:3 ve prospěch domácích) pak ale byla zcela ve znamení gólových zápisů P.Senka. Jeho nové kopačky snad pocházejí z dílny Harryho Pottera. Jinak se dva góly vstřelené z ostrého úhlu a navíc pár metrů od pomezní čáry nedají vysvětlit. A právě tyto góly znamenaly rozhodující zlom v zápase. Na zaslouženém vítězství hostů pak už nic nezměnil ani pokutový kop proměněný Rácem a gól Hvězdy ze hry. Za Přítočno totiž střeleckou přehlídku podtrhl chladnokrevně Šiler, který využil otevřené obrany domácích a po kličce gólmanovi zasunul do prázdné branky.

Nedvěd

Hráský, Šiler, Pavlíček (ŽK), Senko L. (ŽK)

Senko P., Zieber, Jícha, Šilhan (ŽK)

Feda, Holeček

5´        Senko P.        0:1

30´      Feda              0:2

55´      Senko P.        1:3

65´      Senko P.        1:4

80´      Šiler               2:5