Novo Kladno „A“ - Velké Přítočno „A“ – 4:3 pk (3:1)

09.11.2014 15:40

Neděle 9.11.2014, 10:15 hod., okresní přebor

Ze ztraceného zápasu se povedlo vydolovat alespoň bod.

Hostující Přítočno sice mohlo hned v úvodu zápasu dvakrát inkasovat, samo ale gól vstřelilo díky Pípalově střele z hranice šestnáctky – 0:1. Bohužel hned o tři minuty později bylo srovnáno chytře hlavou líznutým centrem za bezmocného Svobodu. Skóre se mohlo vzápětí otočit na stranu Přítočna, kdyby však hlavička Šilera nemířila těsně nad. V 31. minutě domácí otočili skóre ve svůj prospěch, když centrovaný míč vyklouzl Svobodovi z ruky přímo na hlavu útočníka – 2:1. Těsně před poločasem bylo ještě hůře, když hostující obrana nechala útočníka Nova projít bez povšimnutí až na dostřel branky. Se střelou do šibenice nemohl Svoboda opět nic dělat – 3:1. Utkání nabralo dramatičnosti hned ve druhé minutě druhé půle, když na 3:2 korigoval šikovnou tečí Pohlot. Hráči obou týmů pak nechávali na hodně bahnitém hřišti skutečně všechny své fyzické síly a bojovali o vyrovnání, z pohledu hostí, resp. udržení vítězství, z pohledu domácích. Přítočno bylo ale proti a v 75. minutě se dočkalo zasloužené satisfakce. Pohlot vybojoval zdánlivě ztracený míč v rohu šestnáctky, našel Holečka a ten nezištně přihrál Salyukovi před prázdnou branku – 3:3. Penaltový rozstřel se už ale Přítočnu nepovedl, když Ziebera vychytal gólman a Jícha poslal míč vedle. Šiler tak na třetí penaltu ani nešel.

Senko P. (ŽK) (65´ Devera), Šiler (ŽK), Jícha, Spilko

Pípal, Jiránek (ŽK), Zieber, Salyuk (80´ Landa)

Pohlot, Holeček

18´      Pípal              0:1

46´      Pohlot            3:2

75´      Salyuk           3:3