Lidice - Velké Přítočno „A“ – 4:5 (2:4)

08.05.2016 09:10

Sobota 7.5.2016, 17:00 hod., okresní přebor

Devět gólů - hotová přestřelka.

V podzimním zápase s Lidicemi padlo 8 branek (z vítězství se radovalo Přítočno v poměru 5:3) a ten jarní tuto bilanci ještě o gól předčil. Vše se začalo rýsovat poměrně brzy, když již ve 4. minutě pohotově poslal dorážkou míče do sítě hosty do vedení Feda. V následující dvacetiminutovce se pak hrála pouze jakási mezihra, kdy se oběma týmům nedařily přihrávky, hodně se kazilo a gólové šance přicházely pouze sporadicky. Ve 25. minutě se však dostal k míči lidický snajpr Falout a nekompromisně skóre srovnal - 1:1. To se však nelíbilo Ziebrovi, který za další 4 minuty rozehrával trestňák z dobrých 22 metrů, vymetl domácímu brankáři šibenici a poslal hosty znovu do vedení. Přestřelka však pokračovala dále. Netrvalo ani 2 minuty a Falout opět srovnal. Přítočno ale ještě do přestávky přidalo na tempu a dvěma slepenými góly (Pohlot, Šiler) se dostalo opět do vedení. Za poločasového stavu 2:4 se vzhledem k hernímu projevu Lidic zdálo být rozhodnuto. Proti byl ovšem znovu Falout, který góly v 54. a 71. minutě opět Lidice dotáhl k remízovému stavu. V 85. minutě se ovšem na rohový kop vytáhl do vápna stoper Jícha. Zieber ho našel přesným centrem na malém vápně a protože lidičtí obránci na něj jaksi pozapomněli, mohl pravou placírkou uklidit míč pohodlně do sítě - 4:5. Pak už se čas natahoval taktickými střídáními a v podstatě se jen čekalo na konečný hvizd. Vítězství Přítočno uhájilo a plným bodovým ziskem v Lidicích tak napravilo týden starou ostudnou domácí porážku se Družcí.

Senko P., Jícha, Feda (ŽK), Hanf

Salyuk (ŽK) (87´ Devera), Holeček P. (ŽK), Zieber, Holeček D. (ŽK)

Pohlot (88´ Janoušek T.), Šiler

4´        Feda               0:1

29´      Zieber             1:2

41´      Pohlot             2:3

43´      Šiler                2:4

85´      Jícha               4:5