Lidice „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (0:0)

26.10.2013 17:47

Lidice „A" - Velké Přítočno „A" - 2:1 (0:0)

Sobota 26.10.2013, 15:30 hod., okresní přebor

Po letech ve stejné soutěži domácí vítězství uhájili.

Přítočno se stále potýká s početnou marodkou, přesto po nějakém bodíku z Lidic, kde naposledy hrála proti sobě áčka obou klubů před mnoha mnoha lety, pošilhávalo. První půli to ještě na body, tedy alespoň jeden, stále vypadalo a kdyby se ujala střela Pohlota, která jen těsně minula pravý růžek domácí branky, mohlo být vystaráno. Lidice se do mnoha šancí v první pĕtačtyřicetiminutovce nedostaly, ve 40. minutě ale jednu loženku přeci jen také zahodily. Vstup do druhé půle jim ale vyšel na jedničku. Šiler na stoperu chyboval, při kličce podklouzl, a dva lidičtí útočníci tak šli sami na Nedvěda. Ten neměl nejmenší šanci 1:0. Po pěti minutách hry a další nedůslednosti hostující obrany se dostal k míči Pavelec, zkušeně si pokryl míč a nechal se ze zadu srazit bránícím Vokurkou. Penalta a 2:0. Trenér Kremláček pak přeskupil sestavu. Ze stopera se Šiler vysunul na hrot a opačným směrem se stěhoval Pavlíček. A zanedlouho to přineslo své ovoce. Jícha našel Šilera v malém vápně a ten neměl problém - 2:1. Hra se pak kouskovala, rozhodčí uděloval zbytečné karty a když už Přítočno dalo gól z rohu, nechal ho z neznámého důvodu opakovat. Za řeči si pak ještě vykoledoval druhou žlutou a tudíž červenou kartu Feda. Koncovka zápasu už nic divácky atraktivního nepřinesla a domácí důležité tři body nakonec uhájili.