Libušín - Velké Přítočno „A“ – 3:1 (0:0)

25.08.2013 10:37

Sobota 24.8.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Kopřiva a spol poslali Přítočno do kolen!

Zápas byl typickou ukázkou startu nové soutěžní sezóny, kdy ani jeden z týmů nebyl schopen předvést líbivou kombinační hru a hra byla ovlivněna spoustou chybných a nepřesných přihrávek. Útočné akce byly až na výjimky spíše dílem náhody, případně vyplývaly z chyb v obranné činnosti soupeře. Nebylo tak divu, že do poločasu žádný gól nepadl a zpestřením byly pouze dvě červené karty – po jedné u obou soupeřů. Úbytek hráčů na hřišti vyhovoval ve druhém poločase zjevně domácím, kteří se díky dvěma slepeným gólům Kopřivy dostali do dvoubrankového vedení. Pěkná Kopřivova gólová střela přes hlavu byla sice hodně na náhodu, ale vyplynula z absolutně nedůrazné hry hostů ve vlastním pokutovém území. Nekvalitní obrannou činnost Přítočna pak podtrhl slalom libušínského halfa přes celou půlku hřiště až před prázdnou branku – 3:0. Teprve potom byl znát příchod Šilera na hřiště a libušínští se ještě nakonec mohli o výsledek obávat. Právě Šiler snížil na 3:1 a kdyby Přítočno následně nezahodilo dvě nařízené penalty (Jícha, Zieber), mohl být závěr zápase ještě hodně dramatický. Bohužel ale nebyl …

Janoušek, Jícha, Pavlíček (ČK), Pletánek

Senko P., Zieber, Holeček, Senko L. (70´ Pípal)

Pohlot, Tesařík (45´ Šiler)

60´ Šiler         3:1