Kamenné Žehrovice „A“ - Velké Přítočno „A“ – 4:1 (1:1)

25.10.2014 13:07

Sobota 25.10.2014, 10:15 hod., okresní přebor

Vítězná šňůra opět přetržena.

Dopolední termín žehrovických utkání přítočenským sice dlouhodobě nevyhovuje, přesto se jako hostující tým gólově prosadil první, když v 15. minutě přesprintoval Salyuk jasně pomalejšího obránce, míč si ve vápně srovnal na pravačku a chladnokrevně prostřelil gólmana – 0:1. To ovšem bylo ze strany Přítočna na dlouhou dobu vše a svou mátožnou hrou si po zbytek poločasu koledovalo o vyrovnání. Málo k němu scházelo v 27. minutě, když po rohovém kopu skončil hlavičkovaný míč na břevně a po následné akci a umístěné střele pak jen těsně vedle branky. Na druhé straně mohlo ovšem zahřmít podruhé díky Holečkovi. Ten si naběhl na Zieberův centrovaný trestný kop, ale hlavou se prosadit nedokázal. Ve 40. minutě se už domácí mohli zaradovat. Rohový kop sice nikoho z útočníků nenašel, míč ale Svobodovi vypadl z ruky přímo před nohy protihráče, pro kterého bylo skórování snadnou lahůdkou – 1:1. Neslaná nemastná hra Přítočna pokračovala i po přestávce a v 50. minutě toho domácí využili. Boxovaný míč z vápna dopravili střelou bez přípravy do branky podruhé. O 10 minut později se dopustil chyby vysunutý Jícha, čehož domácí rychle využili a po sólu z půlky se radovali potřetí. V 75. minutě pak přišel „blikanec“ Fedy, který strčil v přerušené hře do protihráče a zaslouženě odešel ze hřiště s červenou kartou. V samotném závěru Žehrovice skóre ještě o jeden zásah navýšily. To ale už přítočenští nehráli vůbec nic a podtrhli tak svůj trapný výkon, nedisciplinovanost na hřišti a asi i nedisciplinovanost předzápasového pátečního večera …

Senko P., Šiler (ŽK), Jícha, Feda (ČK)

Pípal (70´ Kolářský), Jiránek (ŽK), Zieber, Senko L.

Salyuk, Holeček

15´      Salyuk           0:1