Kablo Kročehlavy - Velké Přítočno „A“ – 3:1 (0:0)

31.10.2011 12:43

Sobota 29.10.2011, 15:30 hod., okresní přebor

Pouze s drobnou změnou v sestavě a se stejnou taktikou jako proti Unhošti sehrálo Přítočno druhý zápas po sobě na hřišti soupeře. Na velkém kročehlavském hřišti sice domácí  v prvních 20 minutách zápasu dominovali, nicméně do gólových šancí se nedostávali. V další fázi zápasu už Přítočno hru vyrovnalo a dostalo se tím do několika velmi slibných příležitostí ke skórování.  K tomu mělo nejblíže po krásném prostrčení Pavlíčka na Šilera, který tak mohl jít sám na branku. Zklamalo bohužel zpracování míče a tak mohl být míč pouze centrován. Rychlé akce však nevyužil střílející Holeček, který domácí branku přestřelil. Protože i Kablu zvlhnul střelecký prach a pozornost Svobody testovalo Kablo pouze sporadicky, a ještě k tomu výhradně střelami z dálky, skončil poločas smírně 0:0.

Úvod druhého poločasu se odehrával ve stejném duchu a opět se hrálo víceméně jen po vápna. Zlom v zápase nastal v 15. minutě. Nepovedený centr kablováckého hráče k překvapení všech skončil v síti, když brankaři Svobodovi prolétl míč nad hlavou mezi rukama. Tento moment Přítočno na nějakou dobu utlumil, ale pak začalo opět hrát více dopředu ve snaze o vyrovnání. Několikrát dokonce slibně ohrozilo domácí branku, nicméně snaha nenesla své ovoce. Naopak, po rohovém kopu Kabla Šiler odhlavičkoval míč na vápno, kde si ho Zieber chtěl zpracovat, to se mu nepodařilo a míč se od něj odrazil přímo na nohu Rolného. Ten nezaváhal a neomylně ho poslal k tyči – 2:0. Ani po té Přítočno nesložilo zbraně, ještě více přidalo a také hlavou Jíchy snížilo. Další příležitosti již však nevyužilo. Po přítočenském výkopu od brány a nedůrazu na půlce se ale skóre ještě jednou měnilo v jeho neprospěch. Míč se dostal za jeho obranu na naběhnutého Rolného, který nabídnutou šanci využil a svým druhým gólem pečetil domácím vítězství. V závěru zápasu se už hosté na nic nezmohli, zvláště pak v důsledku diskusí a hádkách po několika sporných momentech rozhodčího Beroviče.

Senko P., Hlaváč (ŽK), Šiler, Pletánek

Pípal, Zieber, Holeček, Pavlíček (45´ Devera)

Jícha, Senko L.

70´  Jícha            2:1