Hrdlív - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (1:1)

08.09.2013 09:59

Sobota 7.9.2013, 17:00 hod., okresní přebor

Neproměněné šance a matný výkon = 0 bodů.

Úvod zápasu patřil jednoznačně hostům z Přítočna, kteří mohli po půlhodině hry v případě proměnění všech gólovek vést 4:0. Prosadil se však pouze Pohlot, který ve 28. minutě zužitkoval Šilerovu kolmici do šestnáctky. Ke konci prvního poločasu to ale začalo v přítočenské hře hodně skřípat a ve 40. minutě nechalo trestuhodně hráče Hrdlíva seběhnout do vápna, vystřelit a ještě pak dorazit míč za záda Svobody. Druhá půle pak byla ze strany Přítočna o ničem. Hráči si nebyli schopni přihrát, vázlo zpracování míče a vytratila se touha po vítězství. Přesto šance na vstřelení gólu mohly přijít, kdyby však s náznaky příležitostí bylo naloženo trochu lépe. Domácí se dostávali čím dál více do hry až se v 68. minutě zrodila rozhodující akce zápasu. Pavlíček se nechal v rohu hřiště opít rohlíkem a vzniklé přečíslení domácí využili umístěnou střelou, s níž nemohl Svoboda opět nic dělat. Až do samotného závěru si pak už domácí výsledek pohlídali, i když jim k tomu velkým dílem pomohla nemohoucnost hostí. Nic na tom nezměnila ani snad jediná pořádná střela zápasu ze strany hostí. Zieberova bomba z hranice šestnáctky byla sice pěkná, ale skončila na břevně. A pak už zmatený rozhodčí Bajer písknul ke spokojenosti domácích konec, i když spokojeni možná byli i hosté, protože tak ukončil jejich zápasové trápení.