Hrdlív „A“ – Velké Přítočno „A“ - 6:2 (2:1)

16.06.2016 09:40

Středa 15.6.2016, 17:30 hod., okresní přebor

Nic víc, než ostudný závěr sezóny, to bohužel nebylo!

Ač to v úvodní fázi zápasu vypadalo pro Přítočno hodně nadějně a vytvářelo si jednu šanci za druhou, zápas rozhodně nedopadl podle představ a hlavně tak, jak by bylo hodno na závěrečné utkání poměrně povedeného soutěžního ročníku. Na trefu Ziebera ze 6. minuty již přítočenští dalším gólem nenavázaly, přestože herní projev domácích tomu příležitost dával. Přítočno se ale začalo utápět v množství krátkých neefektivních přihrávek ve středu hřiště a branku domácích až na výjimky už příliš neohrožovalo. Tato hra byla samozřejmě vodou na mlýn domácích a ti začali být více a více nebezpeční ve hře dopředu, zejména když hra Přítočna dozadu opět velmi pokulhávala. Hrdlív se tak ještě do přestávky dočkal zaslouženého obratu ve skóre a ve druhé půli přítočenské doslova rozebral dalšími čtyřmi brankami. A to ještě několik vyložených šancí domácí zahodili nebo je zázračně pokryl gólman Svoboda. Asi nejpikantnější bylo neproměnění šance zkušeným veteránem a letitým střelcem J.Vondrákem, kterého vybídl ke skórování hodně viditelný Bílek (s obranou Přítočna si v závěru zápasu dělal prakticky co chtěl). Vondrák dokázal nemožné a snad z půl metru a nikým neatakovaný prázdnou branku přestřelil. V 86. minutě alespoň trochu přelepil přítočenskou bolístku po krásném pasu Pletánka L.Senko. Skóre 6:2 i tak zůstává černou tečkou za sezónou 2015/2016.

Senko P. (ŽK), Hráský, Feda, Pletánek

Salyuk (60´ Pípal), Holeček D., Zieber, Senko L.

Pohlot, Jícha

6´        Zieber        0:1

86´      Senko L.     6:2