Hrdlív „A“ - Velké Přítočno „A“ – 3:1 (2:1)

10.09.2012 09:43

Sobota 8.9.2012, 17:00 hod., okresní přebor

Bez zaujetí pro hru a bojovnosti to na tři body nebude nikdy!

Přítočno šlo jako první do vedení v 15. minutě zásluhou Fedy, který s přehledem využil Ziebrem naservírovanou přihrávku ze standartní situace. To však bylo ze strany hostujícího týmu co se týče gólových koncovek vše. Ve zbytku zápasu se už prosazovali pouze domácí, kterým to ovšem přítočenští hodně usnadňovali hrou bez bojovnosti a zaujetí. To, že domácí toužili po vítězství více než Přítočno, přineslo své ovoce již v 25. minutě. Roh rozehraný na hranici šestnáctky přetavil ve vyrovnání opakovaným šourákem osamocený domácí hráč – 1:1. Z podobné situace se ještě do přestávky domácí dostali do vedení, když Svoboda v přítočenské brance vyrazil střelu přímo před znovu osamoceného útočníka a ten lehce dorazil – 2:1. Přítočno mohlo ještě rychle na změnu skóre odpovědět. Jícha prošel po straně do vápna a stříleným centrem našel před bránou (téměř na brankové čáře!!!) L.Senka. Ten ale nepochopitelně popřel veškeré fyzikální zákony a gól nedal.

I po změně stan to bylo pořád stejné, bez šancí na obou stranách s přetahovanou ve středu pole. Až přišla 60. minuta, dlouhý nákop na hrdlívského útočníka a Pletánkovo nedoskočení na míč. Opětovně osamoceně číhající útočník byl rázem sám před brankářem a nekopromisně ho lobnul. Ani prostřídání a přesunutí Šilera na hrot již nic neřešilo. Navíc L.Senko nevyužil další loženku a symbolicky tím potvrdil přítočenský zmar v tomto utkání.

Pletánek, Šiler, Pavlíček (ŽK), Senko L. (ŽK)