Hrdlív „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:1 (2:1)

05.06.2011 09:27

Sobota 4.6.2011, 17:00 hod., okresní přebor

S ohledem na nemožnost nasazení několika hráčů z klasické základní sestavy přítočenského týmu, což vyplynulo z několika různých důvodů (zranění, trest po ČK či důvod s pojmenováním „jiný“), bylo nutné tým pro tento zápas poskládat improvizovaně. I přes mírnou herní převahu Přítočna v úvodu zápasu jako první skórovali domácí, kteří vykombinovali na své pravé straně několika přihrávkami gólovou situaci pro nikým neatakovaného nabíhajícího záložníka a ten prostřelil i Svobodu v brance hostí. Skóre však k nelibosti domácích srovnal hned po rozehrání a následné akci Holeček, jež po prostrčení míče Ziebrem uklidil technicky k tyči – 1:1.

Zbytek poločasu se i za poměrně teplého až dusného klimatu hrálo nahoru dolu. Těsně před poločasovým hvizdem se však jednou prosadili domácí, a to z přímého volného kopu. Na ránu z 20 metrů si sice Svoboda šáhnul, nedokázal ale její směr ovlivnit natolik, aby neskončila v síti – 2:1.

Druhý poločas byl ve znamení snahy Přítočna o vyrovnání. Několik šancí k tomu bylo, chybělo však kousek štěstí nebo volba lepší alternativy zakončení. Nejblíže gólu bylo Přítočno po akci, kdy ztracený míč vybojoval Holeček a po samostatném průniku až před domácího gólmana se rozhodl pro střelu namísto přihrávky zcela osamocenému Kostkovi na malém vápně. Herní aktivitu Přítočna pak poněkud zbrzdila nesmyslná ČK pro Holase. Počet hráčů se ale brzy srovnal, když další nesmyslnou ČK si vykoledoval hráč Hrdlíva. Závěr zápasu pak byl hodně rozkouskovaný a domácí tak své těsné vítězství udrželi.

Hráský, Jícha, Pavlíček, Dušek

Kostka, Zieber, Holas (ČK), Hanf (65´ Senko L.)

Holeček, Lhota J. (75´ Devera.)

15´            Holeček          1:1