Hrdlív „A“ - Velké Přítočno „A“ – 1:4 (0:3)

25.09.2011 08:42

Sobota 24.9.2011, 16:30 hod., okresní přebor

Do zápasu šly oba týmy s dosavadním nevalným bodovým ziskem. Přítočno ve čtyřech zápasech nasbíralo pouze 4 body, domácí tým pak pouhé 2. Bodovat tak nutně potřebovaly oba týmy. Přítočno zahrozilo už ve 3. minutě, kdy Jícha dostal chytrou přihrávkou do 99% šance Holečka. Ten ji sice nevyužil, ale protože se domácí z této hrozby nepoučili, přítočenští útočníci si své role v další útočné akci vyměnili a Jícha poprvé měnil skóre – 0:1. Značně propustná obrana domácích dávala Přítočnu dostatek prostoru pro ohrožování jejich branky i nadále. A tak se v úvodu zápasu měnilo skóre ještě dvakrát. Po faulu na aktivního Holečka zvýšil Jícha z penalty na 0:2 a následně na to po dalším závaru před domácí brankou propasíroval do branky míč Zieber – 0:3. Domácí byli ve hře dopředu v podstatě neškodní, a tak již ve 20. minutě zápasu bylo v podstatě o rozdělení bodů rozhodnuto. Ve druhé půli pak Přítočno proměnilo Jíchou další penaltu, opět po faulu na neúnavného Holečka. Kdyby se skóre měnilo ve prospěch hostí ještě dvakrát třikrát, nikdo by se tomu nemohl divit. Domácí od pohromy zachránil několika skvělými zákroky náhradní brankář, když jejich gólmanská jednička šlápla dopoledne na hřebík a do utkání nemohla nastoupit. Svoboda v přítočenské brance už se téměř radoval z první nuly, když ho překvapila ve slunci neviditelná střela z 20 metrů. Nic to však neměnilo na tom, že Přítočno s přehledem vyválčilo 3 venkovní body.

Hráský (65´ Pavlíček), Hlaváč, Šiler, Senko P.

Pípal, Zieber, Holas, Senko L. (65´ Hanf)

Jícha, Holeček

5´    Jícha            0:1

10´  Jícha            0:2

15´  Zieber           0:3

60´  Jícha            0:4