Dubí „A“ – Velké Přítočno „A“ – 5:2 (2:1)

08.10.2016 18:56

Sobota 8.10.2016, 16:00 hod., okresní přebor

Nad Přítočnem se stáhla černá mračna!

Jestliže se po sedmi zápasech s bodovým ziskem pouhých 6 bodů nad přítočenským týmem stmívalo, pak po jasné prohře v Dubí se již definitivně černá mračna stáhla. I když prvních 20 minut zápasu nebylo vůbec špatných. Domácí obrana musela hasit jednu příležitost hostí za druhou a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy domácí budou muset lovit míč ze své sítě. Míč se nakonec lovil, ovšem na druhé straně hřiště. Po ruce P.Senka na vápně proměnil trestňák přesnou ranou Duda a bylo po Přítočnu. Zvláště když domácí přidali druhý gól, hosté notně znervózněli a co se do té doby jakžtakž dařilo, přestalo vycházet úplně. Nedařilo se proměňovat ani příležitosti jednoznačně volající po gólu. Střely, hlavičky, všechno vedle nebo se štěstím zasáhl gólman. Těsně před přestávkou se ale přeci jen Přítočno dočkalo, když na rozehrávku trestňáku L.Senkem naskočil Šiler a hlavou poslal míč nechytatelně k tyči - 2:1. Ambice Přítočna na bodový zisk rychle zvadly hned v úvodu druhého poločasu, když po chybě v rozehrávce (jak jinak) domácí zvýšili na 3:1, 4:1 a pak i z penalty na 5:1. Labutí písní přítočenských pak už byl jen druhý gól Šilera v zápase a lehká výsledková korekce dalšího nepovedeného zápasu - 5:2.

Teď už je tedy jen otázkou, zda černá mračna nad Přítočnem zůstanou natrvalo nebo zda skutečně a opravdově (v kabině) zahřmí, vyprší se a nad týmem se opět rozjasní. Dosavadní (ne)týmový duch věstí bohužel spíše tu první variantu …

Devera, Hráský, Feda (ŽK), Pavlíček (ŽK)

Senko P. (59´ Jícha), Holeček D., Salyuk, Senko L.

Pohlot (76´ Plecitý L. (ŽK)), Šiler

44´      Šiler    2:1

87´      Šiler    5:2