Dubí „A“ - Velké Přítočno „A“ – 4:1 (2:0)

30.09.2017 19:16

Sobota 30.9.2017, 16:00 hod., okresní přebor

Na export bodů do Přítočna to opět nebylo!

Pouze úvodní venkovní utkání v Lidicích přineslo body, což bylo zřejmě dáno „sílou“ soupeře. Všechna následující venkovní vystoupení přítočenského kádru jsou ale jedna velká pohroma (ve Švermově 1:5 z pohledu VP, v Pozdni 2:6 a nyní v Dubí 1:4). Patnáct inkasovaných gólů za tři zápasy už je slušná porce… Jak to? A proč? Na odpověď není nutná kdovíjaká analýza. Fotbal hráči jistě od minulé sezóny hrát nezapomněli, kádr se papírově lehce posílil. Takže jediné, čím to může být, jsou hlavy samotných hráčů. A to jasně potvrdil zápas v Dubí, který se naneštěstí začal negativně pro Přítočno vyvíjet už ve 3. minutě, kdy poprvé z ničeho nic inkasovalo. Následná hra pak byla rozháraná, tým nekompaktní a psychika dole. V takovém rozpoložení se pak těžko se zápasem něco dělá. Zvláště když po nedůrazném dvojitém pokusu o odkop míče z vlastního vápna se soupeř opakovaně dostane k míči a s fotbalovou dravostí zakončuje tak, že míč skončí v 39. minutě ve Svobodově brance podruhé. Ani poločasová promluva trenéra bohužel v hlavách hráčů nic nezměnila a tým i nadále tápal, což domácí přetavili v další 2 branky. Jakžtakž se Přítočno dostalo do hry od 78. minuty, kdy snížil po pěkném uvolnění ve vápně angličanem Kasík. Optická několikaminutová herní převaha Přítočna ale byla dána zřejmě tím, že domácí už se nikam nehnali a čekali na závěrečný hvizd rozhodčího. Všem bylo jasné, že už je příliš pozdě na nějaký výsledkový obrat.

Na přítočenskíém týmu leží deka, to je jasné a viditelné. To, jak rychle se jí tým dokáže zbavit, je pouze a jen na samotných hráčích, jejich přístupu a hlavně na jejich odhodlanosti se jí zbavit!

Světlo na konci tunelu snad budou všichni vidět již při příštím zápase! Přejme si to!!!

Senko P., Pavlíček, Pech, Pletánek

Kasík, Holeček D., Jícha, Senko L.

Feda, Popelka

78´      Kasík              4:1