Družec „A“ - Velké Přítočno „A“ – 2:0 (2:0)

03.05.2014 20:43

Sobota 3.5.2014, 17:00 hod., okresní přebor

MUDr. Povolný naordinoval zřejmě přítočenským na hřišti klid!
Domácí Družec nastoupila k zápasu hned bez několika opor a ve značně kombinované sestavě, přesto zásluhou gólu a centru veterána Povolného zaslouženě nad zabržděným Přítočnem zvítězila. Cestu za třemi body začali domácí už ve 13. minutě, kdy Svoboda nedosáhl na střelu z rychlé kličky na vápně téměř do šibenice. Ve 20. minutě mohlo Přítočno vyrovnat po akci Pohlota, který přestože šel sám na branku, zvolil ještě zpětnou přihrávku na nabíhajícího Ziebera. Ten však již bránící hráče neprostřelil. Hned z protiútoku mířil naopak Mačura svým lobem nad branku. Ve 44. minutě ale opět zaúřadoval Povolný, který se zleva uvolnil, nacentroval a Misura byl tam, kde měl být a hlavou skóre jednoduše navýšil – 2:0. Na druhém poločase bylo snad zajímavé jen to, že do branky Přítočna musel za zraněného Svobodu zaskočit z pole P.Senko. Družci pak totiž stačilo hrát pozorně pozičně a tím kontrolovat hru, protože přítočenští prostě dopředu nic nedokázali vymyslet, natož realizovat.