Velké Přítočno „A“ – Černuc - 3:2 (1:2)

28.05.2017 08:44

Sobota 27.5.2017, 17:00 hod., okresní přebor

Vítězná série prodloužena dokonalým výsledkovým obratem!

Hosté dorazili do Přítočna bez jediného náhradníka a z jejich předzápasové „rozcvičky“  mohl vzniknout dojem jednoduchého zápasu. Už v 6. minutě hry však na to mohli přítočenští zapomenout, když po rychlém přesunu hry zleva doprava unikl marně skluzujícímu Hanfovi rychlonohý Červášek a nekompromisně prostřelil Svobodu - 0:1. Přítočno mělo jednoznačně více ze hry, drželo míč, kombinovalo, ale jeho akce se dařilo zahuštěné obraně hostí poměrně snadno likvidovat. Naděje na srovnání skóre svitla domácím ve 20 minutě. Z pravé strany centrovaný míč si na vápně šikovně zpracoval Pohlot a parádně jej trefil nártem. Brankáři se ale podařilo míč vyškrábnout na břevno a vysoko odražený míč pak skončil v autu. Ve 26. minutě se ale už domácí dočkali. Opět centr do vápna, odražený míč a pohotový Jícha ve skluzu přestřelil padajícího gólmana - 1:1. V první půli padl ještě jeden gól, bohužel však do domácí sítě. Stalo se tak po tak trochu diskutabilní penaltě, když rozhodčí Kalík posoudil Jíchovo „tělo“ jako sražení ve slibné šanci - 1:2. Za zmínku stojí ještě judistická vložka před koncem poločasu, kdy strkanice Pohlota s hostujícím obráncem vyprovokovala černuckého gólmana k razantní odplatě. Jeho kravata byla ukázková stejně jako následná mela a další navazující strkanice. Kalík to vyřešil dvěma žlutými kartami a šlo se do kabin. Herní projev domácího týmu ve druhé půli byl opět lepší než ten černucký a bylo pouze otázkou času, kdy bude minimálně srovnáno. Stalo se tak v 64. minutě, kdy L.Senko loboval brankáře a z malého vápna dorazil míč do sítě Pohlot - 2:2. Přítočno více a více drželo míč na kopačkách, v záloze neúnavně pracovali Snovický s D.Holečkem a tři body byly na dosah. Zařídil je v 76. minutě P.Senko, k němuž propadl přetažený centr z levé strany a na jím vyslanou pumelici neměl gólman sebemenší nárok - 3:2. Skóre pak mohl pojistit ještě D.Holeček z penalty. Jeho panenkovský dloubák však mířil vysoko nad a míč skončil málem v přítočenském rybníce …

Pavlíček, Jícha, Feda, Hanf

Senko P., Holeček D., Snovický, Salyuk (ŽK), Senko L.

Pohlot (ŽK)

26´      Jícha              1:1

64´      Pohlot             2:2

76´      Senko P.         3:2