Buštěhrad „A“ - Velké Přítočno „A“ – 1:5 (0:4)

13.10.2012 19:06

Sobota 13.10.2012, 16:00 hod., okresní přebor

Pět fíků a hurá na posvícenskou zábavu!

Nováček soutěže Buštěhrad za poslední dva zápasy získal plný počet bodů, a tak se dal očekávat minimálně vyrovnaný souboj. Proti však byl Kuba Feda, který je v Přítočně na hostování právě z Buštěhradu. Již v 15. minutě si naskočil na Zieberův perfektně zahraný roh a bylo to 0:1. Domácí se pak sice dostali na dostřel Skleničkovy branky, ale dva nadějné střelecké pokusy gólman hostí bravurně zneškodnil. Pohroma pak přišla pro domácí na druhé straně. Holeček přistrčil míč Zieberovi, ten se šikovně otočil a střelou po zemi k tyči zvýšil skóre na 0:2. V tu dobu už byli domácí pod tlakem, ze kterého Přítočno vytěžilo ještě do přestávky 2 góly. První si dal nešťastně sám domácí obránce po centru z levé strany a při druhém uplatnil důraz v malém vápně Šiler. V závaru chtěl obránce odkopnout míč razantním odkopem, šibal Šiler však stihl šikovně nastavit nohu tak, aby se míč zatřepetal v domácí brance počtvrté.

Po přestávce Přítočno zjevně ubralo, přesto se nějaké šance ještě naskytly. Z ničeho nic, resp. po rychle rozehrané standardní situaci, kdy přítočenská středová řada zjevně zaspala, si vzal ovšem míč F.Barták a na střelu k tyči byl i jinak výborný Sklenička krátký. Jednoznačné vítězství Přítočna pak pečetil po chaosu v domácí obraně Zieber, k němuž se odrazil míč po samostatném průniku Šilera.

Předvedená hra a zejména výsledek těší přítočenské hráče i fanoušky o to víc, že v Přítočně se slaví Posvícení a na večerní zábavě bude hodně co oslavovat ...

Sklenička

Hráský, Jícha, Feda, Senko L. (ŽK)

Senko P., Zieber, Holeček, Pletánek (75´ Pucholt M.)

Vitai (65´ Pípal), Šiler

15´      Feda               0:1

25´      Zieber             0:2

35´      vlastní             0:3

40´      Šiler                0:4

80´      Zieber             1:5