Brandýsek - Velké Přítočno „A“ – 3:2 (1:2)

02.10.2010 16:00

Sobota 2.10.2010, 16:00 hod., okresní přebor

Přítočno se připravilo o svou dosavadní neporazitelnost vlastními chybami a nedostatečným nasazením zejména ve druhém poločase (hodně znát byla absence vykartovaného střelce Holečka, jehož celohřištní pohyb týmu chyběl), když nechalo domácí Brandýsek otočit z poločasových 1:2 na 3:2. Po fotbalové stránce toho zápas moc zajímavého nepřinesl, nicméně výjimečný byl zcela jistě počtem udělených žlutých a červených karet. Červenalo se celkem pětkrát, z toho dvakrát na straně domácích a třikrát na straně hostujícího Přítočna. A to byl rozhodčí Hes ještě velmi milosrdný k nejlepšímu domácímu útočníkovi, který udeřil na zemi ležícího přítočenského obránce do hlavy, což zůstalo naprosto bez potrestání. Paradoxně pak v 85´ strhl tento hráč vítězství na stranu domácích.

Hráský (ČK), Jícha, Pavlíček (ŽK), Pletánek (ŽK) (25´ Hanf)

Maňkoš M., Zieber, Holas (ČK – mimo hru) (75´ Lhota J.), Senko P. (ČK)

Přerost (70´ Senko L.), Maňkoš P.

25´ Maňkoš P.     0:1

45´ Holas            1:2