Brandýsek - Velké Přítočno „A“ – 3:1 (1:1)

06.09.2015 10:23

Sobota 5.9.2015, 17:00 hod., okresní přebor

Houževnatí domácí si tři body nakonec vybojovali.

První dvacetiminutovka vyšla přítočenským podle představ. Navíc se v ní ujali díky Jíchovu proměněnému sólu přes půl hřiště vedení. Další fáze zápasu ale ukázala, že houževnatě bojující domácí půjdou tvrdě za svým cílem a budou chtít urvat první body v nově rozehraném soutěžním ročníku (doposud oba své zápasy prohráli). Svému cíli se začali domácí přibližovat v 39. minutě, kdy Přítočno nechalo až příliš laxně operovat domácí hráče na hranici své šestnáctky místo toho, aby situaci řešilo razantním odkopem kamkoliv. Míč se pak dostal k volnému útočníkovi do těsné blízkosti Svobody, který pak se střelou do šibenice nemohl absolutně nic dělat – 1:1. I druhá půle vyznívala stejně jako konec té první. Přítočno sice „jakoby“ hrálo a snažilo se opět strhnout vedení na svou stranu, hra byla ovšem z jeho strany upracovaná, bez chytrých kombinací a v podstatě bez šance na vstřelení branky. Naopak domácí těžili z pohybu, rychlosti i vyhrávaných osobních soubojů a to resultovalo až ke vstřelení vítězné branky, i když jim k tomu hostující obrana pomohla snahou o konstruktivní rozehrávku, když Hráský hledal rozehrávaným autem pravého beka P.Senka. Jemu ale míč rychle dotírající útočník sebral a situaci tři na jednoho pak dotáhli domácí ke kýženému cíli – 2:1. Po pěti minutách pak bylo ještě hůře, když další výkop od branky ukořistili opět domácí a po opětovném rychlém přečíslení stanovili konečné skóre 3:1.

Senko P., Hráský, Šiler, Feda (ŽK)

Salyuk, Holeček, Zieber (ŽK), Senko L.

Pohlot (71´ Hanf), Jícha

15´      Jícha              1:0